Kaip gauti ilgalaikį kreditą?

 • Norėdami gauti ilgalaikį vartojimo kreditą internetu turite:
 • 1. Užsiregistruoti.

  1) Paspauskite mygtuką „Užsiregistruoti“ ir įveskite visus reikalaujamus duomenis;
  2) Perveskite 1 Lt registracijos mokestį, jeigu sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi Kredito sutarties, mokumo vertinimo, tiesioginės rinkodaros ir kitais teisėtais tikslais.

  Registracijos metu turėsite galimybę pasirinkti:
  • 1) tik užsiregistruoti piniginė.lt sistemoje arba
  • 2) iškart prašyti pageidaujamo kredito.

  Registruotis reikia tik vieną kartą. Kitą kartą Jums reikia tik prisijungti prie savo „Kliento zonos“ (įvedus registracijos metu savo susikurtą slaptažodį ir el. pašto adresą) ir prisijungus visada galėsite pateikti paraišką kreditui gauti.

  2. Prisijungti prie „piniginė.lt” „Kliento zonos“. Jei jau esate registruotas vartotojas, prašyti naujo kredito arba peržiūrėti esamos kredito būseną galite prisijungę prie „Kliento zonos“. Pagrindinio www.pinigine.lt puslapio dešiniame viršutiniame kampe paspauskite nuorodą „Prisijungti prie piniginė.lt“, tada įveskite savo el. pašto adresą ir prisijungimo prie sistemos slaptažodį.

  3. Pasirinkti Kredito variantą. Prisijungę prie „Kliento zonos“ ir norėdami prašyti naujo kredito, turite spustelėti nuorodą į skyrių „Naujas kreditas“. Kreditų lentelėje spustelėkite pelės klavišą ant Jūsų norimo kredito varianto. Piniginė.lt klientai gali kreiptis kredito nuo 100 Lt iki 10 000 Lt, terminas nuo 10 dienų iki 24 mėnesių.

  4. Susipažinti su siūlomo kredito sąlygomis. Jums bus pateiktas Informacinis lapas su svarbiausia informacija apie Jūsų pasirinktą kredito variantą. Tik susipažinus su juo (išskyrus Kredito sutartyje ir Lietuvos Respublikos vartojimo kredito įstatyme nustatytas išimtis) ir įvedus slaptažodį, kurį gausite į savo mobiliojo telefono numerį, galėsite pasirašyti Kredito sutartį.

  5. Jei priimamas sprendimas suteikti kreditą, netrukus pinigai pervedami į Jūsų sąskaitą. Pinigai pervedami nustačius Jūsų tapatybę, patikrinus pateiktus duomenis, įvertinus mokumą ir priėmus sprendimą suteikti kreditą. Apie tai būsite informuoti SMS žinute. Kreditas pervedamas į anketoje nurodytą atsiskaitomąją sąskaitą.

 • Atgal